Genel bilgi

Doğanın kalbinde, bambaşka bir tatil deneyimi

Kaz Dağı’nın zirvesinden doğan Manastır Çayı ile Edremit Körfezi’nin iyot kokulu sularının buluştuğu noktada; yeşille maviyi, doğayla tarihi, huzurla estetiği harmanlayan eşsiz bir tesis HERAMİS TERMAL TATİL KÖYÜ
“Mavinin dinginliği ve yeşilin dengesi” mottosuyla ön plana çıkan Heramis Termal; Kaz Dağları’nın eteğinde, oksijen bakımından çok zengin ve çok kaliteli bir havaya sahip olan Altınoluk’ta yer alıyor. 60 dönümlük alanda ve 20 blokta, 288’i 1+1 (50 m2), 92’si 2+1 (70 m2) olmak üzere toplam 380 daireden oluşan Heramis Termal; denize sıfır ve merkezi konumu, özel plajı, spor alanları, yürüyüş parkuru, açık havuzu ve su parkıyla tatil beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak benzersiz bir “termal tatil köyü” olarak konumlanıyor.
Heramis Termal Tatil Köyü'nün 50 m2’lik Family Suite ve 70 m2’lik King Suite olmak üzere iki farklı konaklama tipi bulunuyor. Her iki konaklama opsiyonu da muhteşem bir Kaz Dağı ve deniz manzarasına sahip. Kendine ait mutfak bölümü bulunan odalarda uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz Wi-Fi, klima, balkon, mutfak gereçleri ve elektronik anahtar sistemi yer alıyor. Ayrıca yine tümü özel banyolu olan birimler; banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, banyo havluları ve bornoz ile donatılmış durumda.
Kaz Dağları’nın eteklerinden çıkarak Heramis’e ulaşan termal su, vücudun kendini yenilemesini sağlarken bedensel ve zihinsel açıdan rahatlamanıza yardımcı olur; birçok rahatsızlığın tedavisine destek sunar. 2019 yılında baştan aşağı yenilenen SPA’da termal suyun şifalı özelliklerinden yararlanabilir, spor yapabilir ve dinlenebilirsiniz.
Heramis Termal SPA bünyesinde, 2.700 m2 kapalı alanda termal havuzlar, yarı olimpik yüzme havuzu, Türk hamamları, özel aile hamamları, saunalar, buhar odaları, tuz odaları, kar çeşmeleri, dinlenme alanları ve yepyeni spor aletleri ile donatılmış bir fitness salonu bulunmaktadır.